Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Toulouse“ futbolininkus.

Lionelis Messi 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Neymaras 37-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 50-ąją minutę tiksliai uždarė L.Messi perdavimą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Nuno Mendeso 66-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Hugo Ekitike 82-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Maxime‘as Dupe‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Juanas Bernatas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o PSG iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 3:0.