Pirmąsias naujojo Prancūzijos „Ligue 1“ sezono rungtynes sužaidė Kylianas Mbappe, tačiau tai neužtikrino Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai pirmosios pergalės.

PSG antrose sezono rungtynėse svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Toulouse“ ekipa.

Po dramų su komandos vadovais ir treniruočių ne pagrindinėje komandoje, K.Mbappe sugrįžo į aikštelę ir 62-ą minutę realizavo paties savo uždirbtą 11 metrų baudinį.

Rezultatą „Toulouse“ išlygino 87-ą minutę, kai Zakaria Aboukhlalas taip pat realizavo 11 metrų baudinį.

„Ligue 1“ čempionai pirmose sezono rungtynėse taip pat lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Lorient“, tačiau tada dar nerungtyniavo K.Mbappe.