Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“.

41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani.

Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani.

Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:1 (0:0) nusileido Claudio Ranieri treniruojamai „Nantes“.

Šeimininkams pergalę 92-ąją minutę išplėšė Lucasas Lima.

„Nantes“ strategas C. Ranieri futbolo pasaulyje labiausiai išgarsėjo 2016-aisiais, kai jo treniruojama „Leicester City“ sensacingai tapo Anglijos čempione.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė vienas „Ligue 1“ lyderių – Liono „Olympique“. Jis namie 1:2 (1:2) krito prieš vieną čempionato autsaiderių „Lille“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Thiago Mendesas (21 minutė) ir Ezequielis Ponce’as (40 min.), pralaimėjusiems – Mariano Diazas (36 min.).

„Olympique“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet 56-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Nabilas Fekiras.

„Ligue 1“ pirmauja PSG (38 taškai), lenkdamas Marselio „Olympique“ (31 tšk.), Liono „Olympique“ (29 tšk.), „Monaco“ (29 tšk.) ir „Nantes“ (26 tšk.).