nantes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nantes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nantes“.

Skaudi nelaimė Prancūzijoje – prieš rungtynes nužudytas „Nantes“ sirgalius

Prancūzijos „Ligue 1“ klubo „Nantes“ sirgalius mirė po to, kai buvo subadytas peiliu prieš klubo rungtynes „Nice“, praneša BBC. Rungtynes Nanto klubas laimėjo 1:0 įveikdami varžovus.  Incidentas įvyko, kai prieš šeštadienio rungtynes „Nantes“ sirgaliai užpuolė kelias transporto priemones, kuriomis buvo vežami „Nice“ sirgaliai, pakeliui į „Beaujoire“ stadioną. Nanto prokuroras Renaudas Gaudeul sakė, kad 31 metų vyras mirė.
2023-12-04

Įsimintinas vakaras: PSG pergalę prieš „Nantes“ vainikavo Mbappe istorinis pasiekimas

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 4:2 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus. Lionelis Messi 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Jaouenas Hadjamas 17-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir tokiu būdu padvigubėjo PSG pranašumas 2:0. Ludovičius Blasas 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Ignatiusas Ganago 38-ąją minu...
2023-03-05

Di Maria pelnytas „hat-trickas“ atvėrė „Juventus“ duris į kitą Europos lygos etapą

Turino „Juventus“ klubas UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.
2023-02-23

Mbappe pelnė dublį, o PSG sutriuškino „Nantes“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Nantes” futbolininkus. Kylianas Mbappe 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė PSG į priekį 1:0. Fabio 23-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Nantes“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. K. Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2022-09-04

Prancūzijos Supertaurės finale – užtikrintas PSG klubo triumfas

Paryžiaus „Saint – Germain“ komanda Prancūzijos Supertaurės finale 4:0 sutriuškino „Nantes“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų. Achrafas Hakimi jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Albanas Lafontas. Ludovičius Blasas 19-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Gianluigi Donnarumma sėkmingai apgynė savo vartus.
2022-08-01

Keista prancūzo mintis: „Norėjau pasirašyti kontraktą su Maradona, bet jis miręs“

Po ilgos pertraukos į didįjį futbolą grįžęs Raymondas Domenechas stojo prie „Nantes“ klubo vairo, o jo naujoji ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Rennes“. Žiemos perėjimų „lange“ R.Domenecho klubas bandė susitarti su „Lyon“ dėl Jeano Lucaso nuomos, bet staiga situacija pasikeitė. Futbolininkas vietoj „Nantes“ pasirinko „Brest“ ekipą, o R.Domenechas po tokio futbolininko sprendimo pateikė keistą komentarą. „Nesekiau visų to perėjimo detalių, bet dabar jis yra „Brest“ klube ir tokia yra realybė.
2021-01-09

ASVEL su Jocyte Prancūzijos lygoje atsitiesė po siaubingo starto ir šventė pergalę

Šeštadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 79:61 (13:21, 19:11, 22:13, 25:16) įveikė „Nantes“ krepšininkes. Rungtynių pradžioje ASVEL atsiliko net 4:21, bet dar iki didžiosios pertraukos spėjo išlyginti rezultatą (32:32). Trečiajame kėlinyje šeimininkės persvėrė rezultatą savo naudai, o paskutiniame ketvirtyje netgi spėjo susikrauti triuškinamą pranašumą. Rungtynių pabaigoje žaidusi J.Jocytė aikštėje praleido 3 min. 25 sek.