Turino „Juventus“ klubas UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Angelis Di Maria 5-ąją minutę fantastišku smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Juventus“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Nicolas Palloisas 18-ąją minutę už pražangą baudos aikštelėje buvo nubaustas raudona kortele ir „Nantes“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. Tuo tarpu A.Di Maria sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Filipas Kostičius 32-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Manuelis Locatelli 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Juanas Cuadrado 67-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiaču Albanas Lafontas meistriškai atrėmė kamuolį.

Alexas Sandro 76-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau A.Lafontas dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

A.Di Maria 78-ąją minutę trečią kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.