Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“.

Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore.

„Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Monako komanda 44-ąją minutę liko dešimtiese – per keturias minutes dvi geltonas korteles užsidirbo K. Balde.

Čempionai sugebėjo laimėti ir žaisdami mažumoje. 88-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Rony Lopesas.

„Monaco“ (50 taškų) rikiuojasi trečiojoje turnyro lentelės vietoje, „Olympique“ (48 tšk.) – ketvirtojoje. Abi komandas lenkia Paryžiaus „Saint-Germain“ (62 tšk.) ir Marselio „Olympique“ (51 tšk.).