bertrandas traore

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bertrandas traore“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bertrandas traore“.

Prancūzijos čempionai atsiliko 0:2, bet laimėjo

Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“. Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore. „Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.
2018-02-05

Europos taurės pusfinalį „Ajax“ pradėjo sutriuškinimu

Europos lygoje sužaistas pirmasis pusfinalio mačas. Amsterdamo „Ajax“ net 4:1 namuose suvarpė „Lyon“ ekipą. Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 25-ąją minutę, kai po standartinės situacijos kamuolį surado ir pasižymėjo Bertrandas Traore. Persvarą 34-ąją minutę padidino Kasperas Dolbergas. Jis pasinaudojo apmaudžia varžovų klaida savo aikštės pusėje ir pelnė įvartį. Iš karo po pertraukos skirtumas vėl padidėjo.