Europos lygoje sužaistas pirmasis pusfinalio mačas. Amsterdamo „Ajax“ net 4:1 namuose suvarpė „Lyon“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 25-ąją minutę, kai po standartinės situacijos kamuolį surado ir pasižymėjo Bertrandas Traore.

Persvarą 34-ąją minutę padidino Kasperas Dolbergas. Jis pasinaudojo apmaudžia varžovų klaida savo aikštės pusėje ir pelnė įvartį.

Iš karo po pertraukos skirtumas vėl padidėjo. Kamuolį į vartus pasiuntė Aminas Younesas (49`). Nors varžovai kamuolį iš vartų išmušė, jis jau buvo spėjęs kirsti vartų liniją.

66-ąją minutę vienintelį svečių įvartį mušė Mathieu Valbuena. Jis vartininką nuginklavo nuo baudos aikštelės linijos pasiuntęs ne stiprų, bet labai tikslų smūgį.

Ketvirtąjį „Ajax“ tikslų smūgį 71-ąją minutę atliko ir varžovus prieš atsakomąsias rungtynes ties bedugnės kraštu pastatė Bertrandas Traore.