aminas younesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aminas younesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aminas younesas“.

Vokiečiai be vargo žengė į finalą

Jei Čilės rinktinė kelią į FIFA konfederacijų taurės finalą prasibrovė 11 metrų baudinių serija, Vokietijos komanda pusfinalyje nepervargo. Vokiečiai ketvirtadienį 4:1 (2:0) sutriuškino meksikiečius. Vokietijos rinktinė kelią į finalą nusitiesė kone per pirmąsias aštuonias pusfinalio minutes. 6-ąją, po Benjamino Hendrichso perdavimo iš dešinės, kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė už baudos aikštelės buvęs Leonas Goretzka. Saugas po dviejų minučių pasiekė ir dublį.
2017-06-29

Vokiečiai įmušė septynis įvarčius, anglų kailį išgelbėjo Harry Kane’as

Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams. Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.
2017-06-11

Europos taurės pusfinalį „Ajax“ pradėjo sutriuškinimu

Europos lygoje sužaistas pirmasis pusfinalio mačas. Amsterdamo „Ajax“ net 4:1 namuose suvarpė „Lyon“ ekipą. Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 25-ąją minutę, kai po standartinės situacijos kamuolį surado ir pasižymėjo Bertrandas Traore. Persvarą 34-ąją minutę padidino Kasperas Dolbergas. Jis pasinaudojo apmaudžia varžovų klaida savo aikštės pusėje ir pelnė įvartį. Iš karo po pertraukos skirtumas vėl padidėjo.
2017-05-03

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.