Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams.

Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.

Kitose C grupės rungtynėse Šiaurės Airijos rinktinė svečiuose 1:0 nugalėjo Azerbaidžano komandą, o norvegai namie 1:1 sužaidė su čekais.

Vokietijos rinktinė (18 taškų) laimėjusi visas šešerias rungtynes ir pirmauja C grupėje. Šiaurės airiai (13 tšk.) – antri, čekai (9 tšk.) – treti, azerai (7 tšk.) – ketvirti, norvegai (4 tšk.) – penkti, San Marino atstovai (0 tšk.) – paskutiniai.

Anglai svečiuose išsigelbėjo su škotais – 2:2 (0:0).

Visi įvarčiai krito per paskutiniąsias 20 minučių. 70-ąją tikslus buvo anglas Alexas Oxlade’as-Chamberlainas, 87 ir 90 minutėmis – škotas Leighas Griffithsas. Anglus išgelbėjo 93-ąją minutę Harry Kane’o pelnytas įvartis.

Kitose F grupės rungtynėse slovėnai namie 2:0 pranoko Maltos futbolininkus.

Anglai (14 tšk.) pirmauja grupėje. Slovakai (12 tšk.) – antri, slovėnai (11 tšk.) – treti, škotai (8 tšk.) – ketvirti, lietuviai (5 tšk.) – penkti, Maltos atstovai (0 tšk.) – paskutiniai.

„Hetriku“ pasižymėjo ir lenkų superžvaigždė Robertas Lewandowski. Jo vedama rinktinė namie 3:1 (1:0) nugalėjo svečius iš Rumunijos.

R. Lewandowski dukart kamuolį į vartus siuntė nuo 11 metrų žymos (29, 62 min.), kartą – iš žaidimo (57 min.). Rumunams įvartį pelnė Bogdanas Stancu.

Kitose E grupės rungtynėse Danijos vienuolikė svečiuose įrodė savo pranašumą prieš Kazachstano rinktinę – 3:1. Juodkalnijos komanda 4:1 pranoko Armėnijos ekipą.

Lenkai (16 tšk.) pirmauja grupėje. Juodkalniečiai (10 tšk.) – antri, danai (10 tšk.) – treti, rumunai (6 tšk.) – ketvirti, armėnai (6 tšk.) – penkti, kazachai (2 tšk.) – paskutiniai.