shkodranas mustafi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shkodranas mustafi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shkodranas mustafi“.

„Arsenal“ pergalei Anglijoje prireikė trijų įvarčių

Londono „Arsenal“ futbolininkai pasiekė antrą pergalę iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje. Ketvirtojo turo rungtynėse Unai Emery auklėtiniai išvykoje 3:2 (1:1) palaužė „Cardiff“ futbolininkus. Pastarieji du kartus atsiliko ir du kartus lygino rezultatą, bet galiausiai trečio atsakymo svečiams nepateikė. Juos į priekį 11 min. išvedė Shkodranas Mustafi, bet per pridėtą antro kėlinio laiką Victoras Camarasa išlygino rezultatą. „Arsenal“ į priekį vėl išvedė 62 min.
2018-09-02

Penkių įvarčių trileryje – „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo finiše pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie svečiuose 3:2 (1:0) nugalėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Dubliu pasižymėjo Alexis Sanchezas (62, 66 minutėmis). Įvartį pridėjo Shkodranas Mustafi (25 min.). „Crystal Palace“ tikslius smūgius atliko Androsas Townsendas (49 min.) ir Jamesas Tomkinsas (89 min.). „Arsenal“ (37 taškai) turnyro lentelėje rikiuojasi šeštojoje pozicijoje, „Crystal Palace“ (18 tšk.) – 16-oje.
2017-12-29

„Chelsea“ ir „Arsenal“ rungtynės – be įvarčių

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos penktojo turo rungtynėse žiūrovai įvarčių neišvydo. Sekmadienį Londono „Chelsea“ ir to paties miesto „Arsenal“ mačas baigėsi 0:0. Pirmajame kėlinyje geresnes galimybes pasižymėti turėjo svečiai. Realiausia – Aarono Ramsey smūgis į virpstą ir po to sekęs Alexandre’o Lacazette’o šūvis virš vartų. Po pertraukos kamuolį į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi. Įvartis nebuvo įskaitytas – teisėjas užfiksavo nuošalę. „Chelsea“ rungtynes baigė dešimtiese.
2017-09-17

Vokiečiai įmušė septynis įvarčius, anglų kailį išgelbėjo Harry Kane’as

Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams. Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.
2017-06-11

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Gražiose ir rezultatyviose grandų rungtynėse – lygiosios

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“. Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1). Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą.