sandro wagneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sandro wagneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sandro wagneris“.

„Barcelona“ iškovojo trofėjų, „Bayern“ – triuškinamą pergalę

Kol Madrido „Atletico“ ir „Real“ futbolininkai aiškinosi santykius UEFA supertaurės rungtynėse Taline, „Barcelona“ iškovojo kitą trofėjų – Joano Gamperio taurę. Katalonijos komanda trečiadienį „Camp Nou“ stadione 3:0 (2:0) nugalėjo Buenos Airių „Boca Juniors“. 18-ąją minutę įmušė Malcomas, kuriam asistavo Lionelis Messi. 39-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė pats argentinietis. 67-ąją minutę paskutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafinha.
2018-08-15

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

„Bayern“ pasismagino Freiburge

Vokietijos futbolo čempionate toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Freiburg“. Pirmasis įvartis krito į savuosius vartus. 25-ąją minutę įsimušė šeimininkų atstovas Alexanderis Schwolowas. Vėliau kamuolį į tinklą siuntė „Bayern“. 28-ąją minutę tai padarė Corentinas Tolisso, 54-ąją – Sandro Wagneris, 69-ąją – Thomas Mulleris.
2018-03-04

„Bayern“ smaginosi draugiškose rungtynėse

Miuncheno „Bayern“ sužaidė draugiškas Katare. Penkerių pastarųjų metų Vokietijos čempionai nepasigailėjo Dohos „Al Ahli“ futbolininkų – 6:0 (1:0). 38-ąją minutę pasižymėjo Sandro Wagneris, 53-ąją – Corentinas Tolisso, 57-ąją – Arjenas Robbenas, 68-ąją – Kingsley Comanas, 73-ąją – Niklas Dorschas, 88-ąją – Niklas Sule.
2018-01-07

Anglai ir vokiečiai – pasaulio čempionate

Ketvirtadienį paaiškėjo dar dvi 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato dalyvės. Jomis tapo Anglijos ir Vokietijos rinktinės. Vokiečiai svečiuose 3:1 (2:0) nugalėjo pagrindinius C grupės konkurentus – Šiaurės Airijos futbolininkus. Vokietijos rinktinei įvarčius pelnė Sebastianas Rudy (2 minutė), Sandro Wagneris (21 min.) ir Joshua Kimmichas (86 min.), Šiaurės Airijos – Joshas Magennisas (93 min.). Anglijos komanda savo aikštėje 1:0 (0:0) pranoko slovėnus.
2017-10-06

Čempionų lyga: „Liverpool“ žengė į grupių etapą

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos penkerios atrankos paskutinio etapo atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo paskutiniai laimingieji. Penki bilietai į prestižiškiausią žemyno turnyrą atiteko Maskvos CSKA, Agdamo „Qarabag“, Lisabonos „Sporting“, „Liverpool“ bei Nikosijos APOEL. Jurgeno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ užbaigė prieš savaitę pradėtą darbą.
2017-08-24

Vokiečiai įmušė septynis įvarčius, anglų kailį išgelbėjo Harry Kane’as

Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams. Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.