julianas draxleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julianas draxleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julianas draxleris“.

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Spindintis žvaigždynas: PSG mušė šešis

Šeštadienį smaginosi žvaigždžių perpildyta Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzijos futbolo čempionato lyderė namie 6:2 (5:1) sutriuškino „Bordeaux“. Prie pergalės prisidėjo ryškiausios komandos asmenybės. Neymaras įmušė du įvarčius − 5, 40 minutėmis. Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. Neseniai Neymaras ir Edinsonas Cavani buvo susiginčiję, kuris muš baudinį. Šįkart smūgis patikėtas brazilui. Neymaras šeštadienį Paryžiuje E. Cavaniui atliko rezultatyvų perdavimą.
2017-09-30

Anglų ir škotų pergalės lietuvių grupėje, C – vokiečių šou

Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai. Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus. Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis. Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.
2017-09-05

Vokiečiai be vargo žengė į finalą

Jei Čilės rinktinė kelią į FIFA konfederacijų taurės finalą prasibrovė 11 metrų baudinių serija, Vokietijos komanda pusfinalyje nepervargo. Vokiečiai ketvirtadienį 4:1 (2:0) sutriuškino meksikiečius. Vokietijos rinktinė kelią į finalą nusitiesė kone per pirmąsias aštuonias pusfinalio minutes. 6-ąją, po Benjamino Hendrichso perdavimo iš dešinės, kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė už baudos aikštelės buvęs Leonas Goretzka. Saugas po dviejų minučių pasiekė ir dublį.
2017-06-29

Vokiečiai įmušė septynis įvarčius, anglų kailį išgelbėjo Harry Kane’as

Šeštadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse įmušti septyni įvarčiai. Tiek pasaulio čempionai vokiečiai atseikėjo San Marino futbolininkams. Niurnberge „hetriku“ pasižymėjo Sandro Wagneris (16, 29, 85 minutėmis). Po įvartį pridėjo Julianas Draxleris (11 min.), Aminas Younesas (38 min.), Shkodranas Mustafi (47 min.) ir Julianas Brandtas (72 min.). Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius peredavimus.
2017-06-11

Prancūzijoje į miltus sumaltas Čempionų lygos pusfinalinkas

Prancūzijos taurėje – netikėtas sutriuškinimas. Čempionų lygos pusfinaliui su „Juventus“ besiruošiantys „Monaco“ futbolininkai net 5:0 pralaimėjo „Paris Saint-Germain“ ekipai. Pirmasis įvartį 26-ąją minutę pelnė Julianas Draxleris, o iki pertraukos dar pasižymėjo ir Edinsonas Cavani (31`). Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė: Safwanas Mbae (50`) įsimušė į savo vartus, o jau po dviejų minučių Blaise`as Matuidi (52`) skirtumą pavertė nepadoriu.
2017-04-27

Vokietijoje - nesustabdomas A.Schurrle ir lengva „Wolfsburg“ pergalė

„Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos keturios 24-to turo rungtynės. Andre Schurrles vedamas „Wolfsburg“ klubas 4:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Hannover“ ekipą. „HDI-arena“ stadione vykusiose rungtynėse susirinkę vietos sirgaliai vaizdu aikštėje, kaip įprasta šį sezoną, džiaugtis negalėjo. Paskutinėje pozicijoje su 17 taškų esantis „Hannover“ klubas nesugebėjo pasipriešinti šalies vicečempionams, „Wolfsburg“ futbolininkams. Šeimininkus į neviltį varė vokietis A.Schurrle.