„Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos keturios 24-to turo rungtynės. Andre Schurrles vedamas „Wolfsburg“ klubas 4:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Hannover“ ekipą.

„HDI-arena“ stadione vykusiose rungtynėse susirinkę vietos sirgaliai vaizdu aikštėje, kaip įprasta šį sezoną, džiaugtis negalėjo. Paskutinėje pozicijoje su 17 taškų esantis „Hannover“ klubas nesugebėjo pasipriešinti šalies vicečempionams, „Wolfsburg“ futbolininkams.

Šeimininkus į neviltį varė vokietis A.Schurrle. Puolėjas 36-ąją minutę po J.Draxlerio perdavimo pelnė pirmą įvartį, o 59-ąją ir 62-ąją minutę pelnydamas dar du įvarčius atliko pirmąjį „hat-trick“ Volfsburgo klube. 69-ąją minutę savo įvartį pelnė ir Julianas Draxleris. Po pergalės „Wolfsburg“ klubas turi 34 taškus, tačiau liko 8-oje vietoje.

Kitose rungtynėse susitiko lygos vidutiniokai, „Ingolstadt“ ir „FC Koln“ komandos. Namuose žaidę „Ingolstadt“ futbolininkai pirmieji pelnė įvartį. 36-ąją tiksliu smūgiu pasižymėjo austras Lukas Hinterseeris. Visgi aikštės šeimininkams persvaros išlaikyti nepavyko. 72-ąją minutę rezultatą išlygino Anthony Modeste, kuriam tai buvo jau 11-tas tikslus smūgis šiame sezone.

Po lygiųjų komandos išliko savo vietose. „Ingolstadt“ su 31 tašku užima 9-tą vietą, o „FC Koln“ turėdami vienu tašku mažiau tenkinasi 10-ąją vietą.