hannover

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hannover“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hannover“.

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

Vokietijoje - nesustabdomas A.Schurrle ir lengva „Wolfsburg“ pergalė

„Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos keturios 24-to turo rungtynės. Andre Schurrles vedamas „Wolfsburg“ klubas 4:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Hannover“ ekipą. „HDI-arena“ stadione vykusiose rungtynėse susirinkę vietos sirgaliai vaizdu aikštėje, kaip įprasta šį sezoną, džiaugtis negalėjo. Paskutinėje pozicijoje su 17 taškų esantis „Hannover“ klubas nesugebėjo pasipriešinti šalies vicečempionams, „Wolfsburg“ futbolininkams. Šeimininkus į neviltį varė vokietis A.Schurrle.
2016-03-01

„Bundesliga" čempionate lyderiams sekėsi skirtingai

Vokietijos futbolo čempionate ir toliau sėkmingai žaidžia Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Hannover“ ekipą. „Bayern“ klubas kaip jau įprasta kontroliavo visas rungtynes, o vienintelį įvartį 40-ąją minutępo 11 metrų baudinio pelnė Thomasas Miuleris. Bavarai po 17-os turų yra surinkę 46 taškus, bei užima pirmą vietą. „Hannover“ klubas kol kas yra surinkę vos 14 taškų ir užima 16-ą vietą. Ne taip sėkmingai 17-as turas susiklostė Dortmundo „Borussia“ klubui.
2015-12-19

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.
2015-12-12

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau nepralaimi

13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus. Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį . Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį.
2015-11-21

Vokietijoje - lyderių pergalės, Italijoje - Romos ir Fiorentinos pergalės, Juventus pirmasis taškas

Vokietijoje ir toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai. Miunchene, „Bayerno“ klubas tik 90-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Augsburg“ klubą rezultatu 2:1. Pirmieji įvartį pelnė svečiai. 43-ąją minutę Alexanderis Essweinas stipriu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį. Vokietijos čempionai tik 77-ąją minutę išlygino rezultatą, Robertas Lewandowskis po savo reido pasiuntė kamuolį į vartus.
2015-09-12

„Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ namie neįveikė „Stuttgart“ klubo

Vokietijos „Bundesliga“  čempionų titulą ginantis Dortmundo „Borussia“ klubas namie nesugebėjo įveikti „Stuttgart“ ekipos. Jurgeno Kloppo auklėtiniai su svečiais sužaidė be įvarčių 0-0. Po lygiųjų „Borussia“ su 16 taškų užima ketvirtą vietą. Kur kas įdomesnis futbolo trileris vyko Hofenheime, kur vietos komanda 3-2 palaužė Gelzenkircheno „Schalke04“ klubą. Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 90-ą dvikovos minutę.
2012-11-03

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos čempionate patyrė pirmą pralaimėjimą

Vėlyvas kroato Mario Mandzukičiaus taiklus smūgis į Lėverkuzeno „Bayer“ komandos vartus atnešė Miuncheno „Bayern“ lygiąsias. Galingai aštuonis turus Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse žygiuojanti bavarų komanda namie vos vos nesužaidė lygiosiomis su Lėverkuzeno „Bayer“ klubu, bet paskutinėmis minutėmis sėkmė nusisuko nuo bavarų.. Lygus rezultatas laikėsi iki 87 min, kuomet šeimininkai patys nuginklavo Mannuelį Neuerį ir paleido pergalę iš rankų.
2012-10-28

„Bundesliga“: „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ iškovojo įtikinamas pergales

Miuncheno „Bayern“ nacionaliniame čempionate nestabdo apsukų. Bavarai išvykoje 2:0 įveikė vieną neparankiausių čempionato ekipų Bremeno „Werder“ ekipą. „Bayern“ pranašumą įgijo tik besibaigiant mačui. 81-ą minutę Luizas Gustavo išvedė svečius į priekį, o dar po kelių minučių bavarų naujas Mario Mandzukičius padvigubino rezultatą. Čempionų titulą ginantis Dortmundo „Borussia“ klubas namie 5:0 sumindė Monchengladbacho „Borussia“ komandą.
2012-09-29

Ištraukti UEFA Europos lygos ketvirtfinalio burtai

Šiandien Nijone, Šveicarijoje, ištraukti UEFA Europos lygos ketvirtfinalio burtai, kurie aštuonias komandas suskirstė į keturias poras. Ketvirtfinalio dalyvių poros: Madrido „Atletico“ (Ispanija) - „Hannover“ (Vokietija) AZ Alkmaar“ (Olandija) - CF „Valencia“ (Ispanija) Lisabonos „Sporting CP“ (Portugalija) - Charkovo „Metallist“ (Ukraina) Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) - Bilbao „Athletic“ (Ispanija) Įdomus faktas, kad trys iš likusių aštuonių ekipų yra laimėjusios šį turn...