Vokietijos futbolo čempionate ir toliau sėkmingai žaidžia Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Hannover“ ekipą.

„Bayern“ klubas kaip jau įprasta kontroliavo visas rungtynes, o vienintelį įvartį 40-ąją minutępo 11 metrų baudinio pelnė Thomasas Miuleris. Bavarai po 17-os turų yra surinkę 46 taškus, bei užima pirmą vietą. „Hannover“ klubas kol kas yra surinkę vos 14 taškų ir užima 16-ą vietą.

Ne taip sėkmingai 17-as turas susiklostė Dortmundo „Borussia“ klubui. Dortmundiečiai rezultatu 1:2 (1:0) išvykoje patyrė skaudu pralaimėjimą prieš „Koln“ ekipą. Pirmąjį įvartį 18-ąją minutę pelnė „Borussia“ gynėjas Sokratis Papastathopoulos ir didžiąją rungtynių dalį atrodė, kad to įvarčio pakaks.

82-ąją minutę „Koln“ puolėjas Simonas Zolleris išlygino rezultatą, o 90-ąją minutę Anthony Modeste mušdamas antrąjį „Koln“ ekipos įvartį pasiuntė „Borussia“ į nokautą. „Koln“ po pergalės pakilo į devintą poziciją, bei turi 24 taškus. Dortmundo „Borussia“ su 38 taškais išliko antroje vietoje.