eintracht

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eintracht“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eintracht“.

Netikėtas rezultatas Vokietijoje: „Bayern“ suklupo Frankfurte

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Frankfurto „Eintracht“ futbolininkų pranašumą. Aminas Younesas 4-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šeimininkų ataka nutrūko. Daichi Kamada 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Eintracht“ ekipą į priekį 1:0. Alphonso Daviesas 24-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.
2021-02-20

„Real“ neįsitvirtinęs Jovičius grįžta į Vokietiją

Frankfurto „Eintracht“ klubas oficialiai paskelbė, jog susigrąžino Luką Jovičių. 23-ejų metų Serbijos futbolininkas rungtyniaus Vokietijos komandoje nuomos pagrindais iki šio sezono pabaigos. „L.Jovičiui nebuvo lengva Madride. Jam yra svarbu vėl sugrįžti į įprastą ritmą. Jis norėjo sugrįžti į „Eintracht“. Tuo tarpu Madrido „Real“ klubas žino, jog jis yra gerose rankose. Jis galės čia tobulėti.
2021-01-14

210 minučių ir baudinių serija: „Chelsea“ pateko į Europos lygos finalą

Europos lygos finale susigrums dvi Londono komandos. Tai paaiškėjo ketvirtadienio naktį, kuomet po 11 metrų baudinių serijos savų žiūrovų akivaizdoje triumfavo „Chelsea“. „Mėlynieji“ atsakomosiose pusfinalio rungtynėse sunkiai pralaužė pavyzdinę Frankfurto „Eintracht“ gynybą ir po pagrindinio rungtynių laiko švieslentėje degė 1:1. Tokiu pačiu rezultatu baigėsi pirmoji akistata Vokietijoje, todėl komandos žaidė pratęsimą.
2019-05-10

Europos lygos pusfinaliai: istorija, faktai ir intrigos

Ketvirtadienį vyks UEFA Europos lygos pirmosios pusfinalio rungtynės. Šiame etape varžysis du Anglijos klubai, po vieną – Ispanijos ir Vokietijos. Londono „Arsenal“ futbolininkai susitiks su „Valencia“, o Frankfurto „Eintracht“ išbandys jėgas su Londono „Chelsea“. Šio turnyro laimėtojai gaus teisę kitą sezoną rungtyniauti UEFA Čempionų lygoje. „Arsenal“ ir „Valencia“ pastaruoju metu išgyvena nuosmukį.
2019-05-02

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė išbandė dvi skirtingas sudėtis

Penktadienį vyksiančiam Europos čempionato atrankos startui besirengianti Lietuvos futbolo rinktinė turėjo dinamišką antrąją stovyklos dieną ir treniruočių pobūdžio rungtynes. Tryro mieste (Vokietija) įsikūrusi Valdo Urbono treniruojama komanda antradienio rytą surengė treniruotę, o vakare sužaidė du kėlinius (po 30 minučių) su vietos „Eintracht“ komanda.
2019-03-20

Vokietijos futbolo vidutiniokas sieks paklupdyti milžiną

Gegužės 19 dieną vyks Vokietijos futbolo taurės (DFB-Pokal) varžybų finalas. Jame santykius aiškinsis Miuncheno „Bayern“ ir Frankfurto „Eintracht“. Šias rungtynes tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt (nuo 20.55 val.) ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas (nuo 21.25 val.). Vokietijos futbolo milžinas „Bayern“ šalies taurę sieks iškovoti 19-ąjį kartą. Tai – šalies rekordas.
2018-05-18

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Čempionų lygoje – atsakomieji pusfinalio mūšiai

Šiandien ir rytoj paaiškės UEFA Čempionų lygos finalo dalyviai. Antradienį bei trečiadienį vyks atsakomosios pusfinalio rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai namie priims Miuncheno „Bayern“, o „Roma“ savo aikštėje kovos su „Liverpool“. Abu mačus tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Dvikovų tiesioginė transliacija prasidės 21.35 val. Ypač didelį dėmesį kelia Ispanijos ir Vokietijos milžinų susirėmimas.
2018-05-01

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.