Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynėse Dortmunde įspūdingą spektaklį pademonstravo vietos „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai. Šeimininkai 25-ąją mačo minutę pirmavo 4:0, bet pergalės neiškovojo – mačas baigėsi 4:4 (4:0).

„Borussia“ ledus pralaužė 12-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.

18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Benjaminas Stambouli.

20-ąją minutę po P.-E. Aubameyango perdavimo įmušė Mario Gotze, o paskutinį pirmojo kėlinio tašką 25-ąją minutę padėjo Raphaelis Guerreiro.

„Schalke 04“ atsibudo sužaidus valandą ir sukūrė stebuklą. 61-ąją minutę tikslus buvo Guido Burgstalleris, 65-ąją – Amine Haritas, 86-ąją – Danielis Caligiuri, 94-ąją – Naldo.

„Borussia“ rungtynes baigė dešimtiese – 72-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas P.-E. Aubameyangas.

Dortmundo futbolininkai nepasinaudojo galimybe turnyro lentelėje pavyti „Schalke 04“ atstovų. Jie turi 24 taškus, „Borussia“ – 21.

Pergalę iškovojo UEFA Čempionų lygos dalyvis „RB Leipzig“. Jis savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė Brėmeno „Werder“.

Naby Keita pasižymėjo 34-ąją minutę, Bernardo – 87-ąją.

„RB Leipzig“ (26 taškai) pakilo į antrąją Bundeslygos poziciją.