mario gotze

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mario gotze“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mario gotze“.

Lionelio Messi žygis Katalonijoje: rekordais nusėtas kelias, kuriame trūko tarptautinės sėkmės

Jis visada buvo ir dar bus vienas geriausių visų laikų futbolininkų, kuriam tiesiog lemta būti vieno žmogaus orkestru. Dabar Lionelio Messi santykiai su „Barcelona“ yra sudaužyti į šipulius. CNN pateikia 20 argentiniečio karjeros momentų, kurie ne visada buvo gražiausi. 2004 m. spalis – debiutas „La Liga“ Sulaukęs vos 17 metų ir 3 mėnesių, 22 dienų, L. Messi oficialiai debiutavo su „Blaugranos“ apranga. Į aikštę jis žengė po keitimo rungtynių pabaigoje.
2021-08-11

Gotze planuoja tapti legionieriumi

Pastaraisiais sezonais priblėsęs saugas Mario Gotze ketina gaivinti karjerą užsienyje. „Corriere dello Sport“ rašo, kad 27-erių vokietis ateinančią vasarą taps laisvuoju agentu ir paliks Dortmundo „Borussia“ klubą. Atletas ketina pirmą kartą per savo karjerą tapti legionieriumi, o jo paslaugomis jau susidomėjo „Roma“ klubas, kuris pradėjo derybas. Žiniasklaida tikina, kad M.Gotze dar nenori išvykti į MLS ar Kataro lygas ir norėtų vėl sužibėti ryškiomis spalvomis Senajame žemyne.
2020-04-05

„Borussia“ 25-ąją minutę pirmavo 4:0, bet sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynėse Dortmunde įspūdingą spektaklį pademonstravo vietos „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai. Šeimininkai 25-ąją mačo minutę pirmavo 4:0, bet pergalės neiškovojo – mačas baigėsi 4:4 (4:0). „Borussia“ ledus pralaužė 12-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Benjaminas Stambouli.
2017-11-25

Trečiadienio Čempionų lyga: intriga Dortmunde ir paskutiniai pasispardymai Barselonoje

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi atsakomosios aštuntfinalių rungtynės. Trečiadienį aikštėje dėl bilietų į kitą etapą susigrums Dortmundo „Burussia“ ir Lisabonos „Benfica“ bei „Paris Saint-Germain“ ir „Barcelona“. Dortmundo „Borussia“ – Lisabonos „Benfica“ Pirmosiose šios poros rungtynėse Vokietijos klubas Portugalijoje daugiau smūgiavo į vartus, ilgiau kontroliavo kamuolį ir, atrodė, turėjo laimėti, tačiau vienintelis Mitroglu įvartis lėmė „Benfica“ pergalę ir vieno įvarčio persvarą prieš rungtynes...
2017-03-08

tv3.lt prognozė: ar „Atletico“ su „Benfica“ pasipriešins Europos elitui

UEFA Čempionų lyga artėja prie pabaigos, o turnyre liko tik aštuonios komandos. Jau antradienį prasidės pirmosios ketvirtfinalio dvikovos, o tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoričių sąrašą.
2016-04-05

Vokietijos lyderių dvikovoje - įvarčių lietus

Vokietijoje buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Pagrindinė dvikova vyko Miunchene, kur susitiko lygos lyderiai, Munich „Bayern“ su Dortmund „Borussia“. Namuose žaidė „Bayern“ futbolininkai sutriuškino Dortmundo futbolininkus rezultatu 5:1. 26-ąją minutę Thomas Miuleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats Miuleris realizavo 11 metrų baudinį. Visgi jau po minutės rezultatą sušvelnino Aubameyang.
2015-10-04

EURO 2016 atranka: Vokietijos ir Portugalijos sunkios pergalės, bei Lenkijoje įvarčių fiesta

Pirmadienio vakarą, atrankoje į 2016 metų Europos čempionatą kovas tęsė D, F ir I grupės komandos. Škotijos futbolininkai namuose priėmė pasaulio čempionus vokiečius. Škotai į pergalę kabinosi kaip tik galėjo, tačiau to jiems nepakako ir turėjo pripažinti Vokietijos pranašumą rezultatu 3:2. 18-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Tomas Miuleris, po puikaus prasiveržimo link baudos aikštelės.Po dešimties minučių rezultatas tapo lygus.
2015-09-07

EURO 2016 atrankoje: Vokiečių revanšas, Graikijos duobė ir pirmoji serbų pergalė

Penktadienį, atrankoje į Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 8 varžybos D, F ir I grupėse. D grupėje susitiko lyderiai Vokietija su Lenkija. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Lenkijoje laimėjo vietos futbolininkai rezultatu 2:0. Visgi Vokietijoje vokiečiai įrodė, kodėl jie yra pasaulio čempionai. 12-ąją minutę po gražaus Jono Hektoro prasiveržimo į baudos aikštelę pasižymėjo Tomas Miuleris. Po septynių minučių pasižymėjo kitas „Bayern“ žaidėjas, Mario Gotze.
2015-09-04

M. Gotze praleis Čempionų lygos finalą

Dortmundo „Borussia“ klubo medikų štabas patvirtino, kad po šio sezono į Miuncheno „Bayern“ ekipą persikelsiantis saugas Mario Gotze dėl traumos bus priverstas praleisti šeštadienio Čempionų lygos finalą prieš savo naująją komandą. 20-ies metų futbolininkas patyrė šlaunies traumą atsakomosiose Čempionų lygos pusfinalio prieš Madrido „Real“, tačiau laiku išgyti, deja, nespės.
2013-05-22

M. Gotze: įveikti „Bayern“ būtų nuostabu

Dortmundo „Borussia“ ekipos saugas Mario Gotze, kuris po šio sezono persikels į Miuncheno „Bayern“ klubo gretas, teigia, kad finale atiduos visas jėgas vardan „geltonai juodų“ sėkmės ir labai tikisi, kad būtent „Borussia“ triumfuos Čempionų lygos finale prieš „Bayern“. „Čempionų lygos finalas prieš „Bayern“ bus mano paskutinės rungtynės „Borussia“ gretose, todėl iškovoti pergalę būtų tiesiog nepakartojama.