Vokietijoje buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Pagrindinė dvikova vyko Miunchene, kur susitiko lygos lyderiai, Munich „Bayern“ su Dortmund „Borussia“.

Namuose žaidė „Bayern“ futbolininkai sutriuškino Dortmundo futbolininkus rezultatu 5:1. 26-ąją minutę Thomas Miuleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats Miuleris realizavo 11 metrų baudinį. Visgi jau po minutės rezultatą sušvelnino Aubameyang. Pirmasis kėlinys baigėsi 2:1.

Antrajame kėlinyje Miuncheno futbolininkai nusprendė, kad jiems reikia dar bent vienas rungtynes laimėti triuškinamai ir jau 46-ąją buvęs „Borussios“ puolėjas Robertas Lewandowskis „Bayerno“ persvarą padidino iki 3:1. Lewandowskis 58-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį, o galutinį tašką padėjo Mario Gotze. Po 8 turų „Bayern“ užima pirmą vietą ir prieš antroje vietoje esančius „Borussios“ futbolininkus pirmauja 7 taškais.