thomas miuleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomas miuleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomas miuleris“.

Vokietijos lyderių dvikovoje - įvarčių lietus

Vokietijoje buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Pagrindinė dvikova vyko Miunchene, kur susitiko lygos lyderiai, Munich „Bayern“ su Dortmund „Borussia“. Namuose žaidė „Bayern“ futbolininkai sutriuškino Dortmundo futbolininkus rezultatu 5:1. 26-ąją minutę Thomas Miuleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats Miuleris realizavo 11 metrų baudinį. Visgi jau po minutės rezultatą sušvelnino Aubameyang.
2015-10-04

Vokietijoje - lyderių pergalės, Italijoje - Romos ir Fiorentinos pergalės, Juventus pirmasis taškas

Vokietijoje ir toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai. Miunchene, „Bayerno“ klubas tik 90-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Augsburg“ klubą rezultatu 2:1. Pirmieji įvartį pelnė svečiai. 43-ąją minutę Alexanderis Essweinas stipriu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį. Vokietijos čempionai tik 77-ąją minutę išlygino rezultatą, Robertas Lewandowskis po savo reido pasiuntė kamuolį į vartus.