koln

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „koln“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „koln“.

Vokietijoje – šeši įvarčiai ir „RB Leipzig“ pergalė

„RB Leipzig“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4:2 nugalėjo „Koln“ futbolininkus. Jhonas Cordoba jau 7-ąją susitikimo minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Koln“ į priekį 1:0. Patrikas Schickas 20-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus „RB Leipzig“ gretose pasižymėjo Christopheris Nkunku ir Timo Werneris bei svečiai įgijo pranašumą 3:1. Vos po penkių minučių Anthony Modeste‘as tiksliu smūgiu į dešinįjį vartų kam...
2020-06-02

Sekmadienį Vokietijos čempionate – rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį tęsėsi atsinaujinusio „Bundesliga“ čempionato kovos. Pirmajame mače „Koln“  ir„Mainz“ išsiskyrė taikiai, o dar vienas turo susitikimas prasidės vėliau vakare. Pirmieji į priekį jau ketvirtąją minutę išsiveržė „Koln“ ekipos futbolininkai, kai realizavo dėl pražangos baudos aikštelėje skirtą 11 metrų baudinį. Persvarą šeimininkams pavyko padidinti pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Florianas Kainzas galva pelnė įvartį.
2020-05-17

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Paskelbta Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė artimiausiu metu pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos rungtynėms su Suomija ir Lenkija, o vyriausiasis treneris Caritas Falchas paskelbė į stovyklą pakviestų žaidėjų sąrašą. Paskelbtame sąraše yra 10 užsienyje žaidžiančių futbolininkų, tarp kurių yra ir pirmą kartą kvietimą į rinktinę gavę futbolininkai.
2018-03-09

„Bayern“ pasismagino Freiburge

Vokietijos futbolo čempionate toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Freiburg“. Pirmasis įvartis krito į savuosius vartus. 25-ąją minutę įsimušė šeimininkų atstovas Alexanderis Schwolowas. Vėliau kamuolį į tinklą siuntė „Bayern“. 28-ąją minutę tai padarė Corentinas Tolisso, 54-ąją – Sandro Wagneris, 69-ąją – Thomas Mulleris.
2018-03-04

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.