Pastaruoju metu buksuojantis Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ stringa ir toliau – šeštadienį „Bundeslygos“ 29-ojo turo rungtynėse svečiuose neįveikė daugiau kaip pusvalandį dešimtiese žaidusio Lėverkuzeno „Bayer“.

Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Bayer“ nuo 59-osios minutės žaidė mažumoje, kai antrąjį geltoną kortelę prieš save išvydo kroatas Tinas Jedvajus.

Gerokai mažiau problemų turėjo kita Vokietijos futbolo grandė – Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje 3:1 (2:1) nugalėjo Frankfurto „Eintracht“.

3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Marco Reusas. 29-ąją minutę rezultatą išlygino ispanas Marco Fabianas. 34-ąją minutę Dortmundo komanda vėl pirmavo po graiko Sokračio Papastathopoulos įvarčio. Paskutinį tašką padėjo gabonietis Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, įmušęs 86-ąją minutę.

Kitose „Bundeslygos“ rungtynėse pergales taip pat šventė šeimininkai – „Mainz 05“ 1:0 įveikė Berlyno „Hertha“, „Wolfsburg“ – 3:0 „Ingolstadt“, „Augsburg“ – 2:1 „Koln“, „Hoffenheim“ – 5:3 Menchengladbacho „Borussia“, o „RB Leipzig“ – 4:0 „Freiburg“.

Lygoje ir toliau pirmauja „Bayern“ (69 taškai), lenkdamas „RB Leipzig“ (61 tšk.), „Hoffenheim“ (54 tšk.) ir „Borussia“ (53 tšk.).