hoffenheim

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hoffenheim“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hoffenheim“.

Taškus Vokietijoje barstė ir „Bayern“, ir „Borussia“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas, kuris 17-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus.
2023-04-15

Pralaimėjimo skonio šiemet dar nejautusi „Borussia“ pakilo į „Bundesliga“ lentelės viršūnę

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus. Nico Schlotterbeckas 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Sebastienas Halleris 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko. N.Schlotterbecko 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2023-02-25

Vokietijoje „Borussia“ toliau barsto taškus

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Jadonas Sancho 24-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0. Erlingas Haalandas 29-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-02-13

Reuso įvartis padovanojo „Borussia“ pergalę prieš „Hoffenheim“

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Hoffenheim“ futbolininkus. Mijatas Gacinovičius 19-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marwinas Hitzas sėkmingai atrėmė kamuolį. Thomas Meunieris 37-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-10-17

Vokietijoje – „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“ lygiosios

Nors didžiausias dėmesys pirmadienį vakare buvo kreipiamas FIFA apdovanojimams, aukščiausioje Vokietijos lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose lygiosiomis rezultatu 1 – 1 po tašką pasidalino „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“. Turnyro lentelės viduryje įsitaisiusios komandos įvarčius mušė dar pirmajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Hoffenheim“. Sužaidus vos šešias minutes Sebastianas Rudy išlaukė baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu nukreipė j...
2019-09-24

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

Vokietijos taurėje – sunki „Bayern“ pergalė ir Luko Spalvio įvartis

Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape. Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“. L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.
2018-08-18

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Atskleistos sumos, kiek iš Čempionų lygos uždirbs futbolo milžinai

Atskleista, kokiomis iš UEFA Čempionų lygos ir jos rungtynių transliacijų uždirbtomis sumomis biudžetus papildys didieji futbolo klubai. Iš Anglijos komandų labiausiai praturtėjo į pusfinalį patekęs „Liverpool“ – 66 milijonais eurų. Londono „Chelsea“ uždirbo 64 milijonus, „Manchester City“ – 62, Londono „Tottenham Hotspur“ – 60, „Manchester United“ – 39. Jei Liverpulio klubas laimės Čempionų lygą, pajamos didės iki 83 milijonų. Iš Italijos klubų daugiausia uždirbo „Roma“ – 82 milijonus eurų.
2018-04-17

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.