0

Šeštadienį sužaistos penkios Vokietijos „Bundeslygos“ VII turo rungtynės.

Įtikinamas pergales iškovojo Miuncheno „Bayern“, „Freiburg“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos, kurios savo varžovus įveikė atitinkamai rezultatais 2:0, 3:0 ir 3:0.

„Pergalės kalviu“ bavarų ekipoje tapo prancūzas Franckas Ribbery, kurio įvarčiai 19 bei 48 minutėmis ir nulėmė „Bayern“ pergalę prieš „Hoffenheim“.

„Bayern“ ekipa šiame sezone ir toliau nesulaikoma - sužaidus 7 čempionato rungtynes komanda iškovojo 21 tašką iš tiek pat galimų.

Miuncheno „Bayern“ 2 - 0 „Hoffenheim“

19' [1 - 0] F. Ribéry

48' [2 - 0] F. Ribéry

Vargo su „Wolfsburg“ namuose neturėjo Gelzenkircheno „Schalke“ vyrai.

„Mėlynieji“ pasižymėjo pirmojo kėlinio viduryje, kai galva po Christiano Fuchso perdavimo tiksliai smūgiavo Jeffersonas Farfanas.

Antrajame kėlinyje olandai Ibrahimas Afellay (47 min.) ir Klaasas-Janas Huntelaaras (58 min.) įtvirtino šeimininkų pranašumą.

„Schalke“ iškovojo 14-ąjį tašką ir, kol kas, žengia trečioje „Bundeslygos“ turnyrinės lentelės pozicijoje. Tiesa, „Schalke“ aplenkti gali Dortmundo „Borussia“ komanda, kuri savąsias rungtynes su „Hannover 96“ ekipa žais sekmadienį, o „sąskaitoje“ turi 11 taškų.

„Wolfsburg“ savo ruožtu - gilioje duobėje. Per penkis pastaruosius turus iškovoti vos du taškai, o turnyrinėje lentelėje užimama priešpaskutinė - 17 vieta.

Priminsime, kad „Bundeslygoje“ žaidžia 18 komandų. Pasibaigus sezonui, 2 paskutines vietas užėmusios komandos „krenta“ į antrąją „Bundeslygą“, o 16 vietą užėmusi komanda žaidžia rungtynes su antrosios „Bundeslygos“ komanda dėl išlikimo aukščiausiame divizione.

Gelzenkircheno „Schalke“ 3 - 0 „Wolfsburg“

33' [1 - 0] J. Farfan

47' [2 - 0] I. Afellay

58' [3 - 0] K.J. Huntelaar

„Freiburg“ 3 - 0 „Nurnberg“

36' [1 - 0] C. Makiadi

90' [2 - 0] D. Caligiuri

90' [3 - 0] M. Terrazzino

„Greuther Furth“ 0 - 1 „Hamburg“

17' [0 - 1] H. Son

„Mainz“ 1 - 0 Diuseldorfo „Fortuna“

78' O. Fink raudona kortelė ('Fortuna")

85' [1 - 0] N. Noveski