schalke

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „schalke“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „schalke“.

Sėkmingai pasisvečiavo: „Bayern“ išvykoje įveikė čempionato autsaiderius

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Schalke“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Ericas Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Simonas Terodde’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.
2022-11-12

Čempionate Vokietijoje – „Bayern“ suklupo prieš „Augsburg“, „Borussia“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 0 – 1 nusileido „Augsburg“ futbolininkams ir nesugebėjo iškovoti pergalės jau keturis kartus iš eilės. Leroy’us Sane 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė „Augsburg“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko. Maximilianas Baueris 38-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2022-09-17

Vokietijos klubas nutraukė ryšius su rusų dujų tiekėju

Vokietijos futbolo klubas Gelzenkircheno „Schalke“ nutraukė bendradarbiavimą su ilgamečiu savo rėmėju Rusijos dujų tiekėju „Gazprom“ ir pašalino jo pavadinimą nuo savo aprangos. Sekmadienį per antros Vokietijos Bundesligos rungtynes išvykoje su „Karlsruher“ ekipa (1:1) „Schalke“ ant komandos aprangos „Gazprom“ logotipą pakeitė užrašas su klubo pavadinimu. Skelbiama, kad „Schalke“ kiekvieną sezoną iš „Gazprom“ už reklamą gaudavo po 9 mln. eurų, o rėmimo sutartis turėjo galioti iki 2025 metų.
2022-02-28

Vokiečių žiniasklaida solidarizuojasi su Ukraina: uždengė „Gazprom“ reklamą ant „Schalke“ marškinėlių

Vokietijos dienraštis „Bild“, reaguodamas į įvykius prie Ukrainos ir Rusijos sienos, nusprendė solidarizuotis su Ukraina ir savo straipsnyje uždengė šalies klubo Gelzenkircheno „Schalke 04“ marškinėlių reklamą, kurioje puikuojasi „Gazprom“ logotipas. „Bild“ vietoj „Gazprom“ reklamos ant „Schalke 04“ marškinėlių parašė žodžius – „Laisvė Ukrainai“. „Tankai jau važiuoja, o mes esame priversti stebėti „Gazprom“ reklamą skambant UEFA Čempionų lygos himnui.
2022-02-24

„Bayern“ Vokietijos čempionate sutriuškino „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis jau 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Markas Uthas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris. R.Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Ralfas Fahrmannas.
2021-01-24

„Bayern“ naująjį „Bundesliga“ sezoną pradėjo tiesiog triuškinama pergale

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato pirmose 2020/2021 metų sezono rungtynėse net 8:0 nušlavė „Schalke“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Leonas Goretzka 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino Miuncheno ekipos pranašumą 2:0. Puolėjas Robertas Lewandowskis 31-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. Netrukus S.Gnabry dar du kartus iš eilės nug...
2020-09-19

Kodėl žiūrėdami futbolą visur matome tą patį ženklą iš Rusijos?

Rusija, Vokietija, Anglija, Serbija ir Italija. Penkios šalys, kuriose futbolas – pagrindinis visų kitų sportų variklis. Tai ir milžiniškos sirgalių armijos, ir, žinoma, milžiniški pinigai. Ar kada susimąstėte, kodėl stebint europietišką futbolą ekranuose labai dažnai šmėsteli tas pats ryškus ženklas? Tai vyksta tikrai ne šiaip sau. Visiškai futbolu nesidomintis žmogus bent kartą gyvenime turėjo girdėti Londono „Chelsea“ klubą.
2020-04-02

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

Ištraukti Čempionų lygos burtai: PSG prieš Mourinho ir dviejų titanų dvikova

Pirmadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai, kurie aistruoliams padovanojo ne vieną intriguojančią porą. Viena jų - Vokietijos čempionė Miuncheno „Bayern“ susirems su Anglijos „Premier“ lygos lyderiais „Liverpool“ fubtolininkais. Visi grupių etapo nugalėtojai (nurodyti pirmi) pirmąsias rungtynes žais išvykoje. Pirmosios aštunfinalio rungtynės vyks vasario 12-13 ir vasario 19-20 dienomis. Atsakomosios dvikovos bus žaidžiamos kovo 5-6 ir kovo 12-13 dienomis.
2018-12-17

Čempionų lyga: D grupės lyderiai sutvarkė reikalus, rusams Europos turnyrai baigti

UEFA Čempionų lygoje antradienį žaidžiami aštuoni susitikimai. D grupėje pergales pasiekė jau anksčiau vietą atkrintamosiose užsitikrinusios „Porto“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ komandos. „Porto“ išvykoje 3:2 (2:1) palaužė Stambulo „Galatasaray“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Felipe (17 min.), Moussa Marega (42 min.) ir Sergio Oliveira (57 min.). Turkų gretose pasižymėjo Sofiane’as Feghouli (45+1 min.) ir Erenas Derdiyokas (65 min.