Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaisti šeši 17 turo „Bundesliga“ mačai. Pergalės ir vėl nesugebėjo iškovoti Gelzenkircheno „Schalke“ klubas, kuris šį kartą namuose net 1-3 nusileido „Freiburg“ ekipai.

Nors „Schalke“ šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį kai 20 minutę įvartį pelnė Jeffersonas Farfanas, tačiau jau 26 minutę rezultatą išlygino Janas Rosenthalas, o dar po šešių minučių svečius į priekį išvedė Jonathanas Schmidas.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo. Po pertraukos, įpusėjus antram kėliniui, svečiams dar vieną įvartį pelnė J.Rosenthalas.

Du įvarčius įmušęs „Freiburg“ narys 81 minutę už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės. Deja, „Schalke“ kiekybiniu pranašumu džiaugėsi vos minutę, kadangi jau 82 minutę taip pat už dvi geltonas korteles aikštelę palikti turėjo „Schalke“ puolėjas ir Klaasas Janas Huntelaaras. Daugiau įvarčių šiame mače taip ir nebuvo.

Po šio pralaimėjo „Schalke“ su 25 taškais nukrito į septintą vietą, o „Freiburg“ su 26 taškais pakilo į penktą poziciją.

Po šiandien 26 taškus turi surinkęs ir „Mainz“ klubas, kuris namuose 3-1 įveikė „Stuttgart“. Tuo metu į trečią vietą pakilo Frankfurto „Eintracht“ klubas, kuris šį kartą svečiuose 2-0 įveikė „Wolfsburg“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Alexanderis Meieris bei Takashi Inui. Tiesa, „Wolfsburg“ nuo 17 žaidė dešimtyje, nes raudoną kortelę gavo Josue. Frankfurto ekipa savo sąskaitoje turi 30 taškų.

Svarbią pergalę iškovojo ir Lėverkuzeno „Bayer“ klubas, kuris namuose 3-0 įveikė „Hamburger“ ekipą. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Stefanas Kiesslingas ir vieną pridėjo Andre Schurrle. Po šios pergalės Lėverkuzeno ekipa su 33 taškais užima antrą vietą ir nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ atsilieka devyniais taškais.

XVII turo rezultatai:

Gelzenkircheno „Schalke“ 1 – 3 „Freiburg“ 20‘ [1 – 0] Jefferson Farfan 26‘ [1 – 1] Jan Rosenthal 32‘ [1 – 2] Jonathan Schmid 61‘ [1 – 3] Jan Rosenthal 81‘ Jan Rosenthal („Freiburg“) – raudona kortelė 82‘ Klaas Jan Huntelaar („Schalke“) – raudona kortelė

Lėverkuzeno „Bayer“ 3 – 0 „Hamburger“

27‘ [1 – 0] Stefan Kiessling 37‘ [2 – 0] Andre Schurrle 67‘ [3 – 0] Stefan Kiessling

„Wolfsburg“ 0 – 2 Frankfurto „Eintracht“

13‘ [0 – 1] Alexander Meier 17‘ Josue („Wolfsburg“) – raudona kortelė 18‘ [0 – 2] Takashi Inui

„Mainz“ 3 – 1 „Stuttgart“

48‘ [0 – 1] Martin Harnik 55‘ [1 – 1] Nicolai Muller 71‘ [2 – 1] Nicolai Muller 90‘ [3 – 1] Elkin Soto

Diuseldorfo „Fortuna“ 2 – 1 „Hannover“

40‘ [1 – 0] Dani Schahin 70‘ [1 – 1] Mame Biram Diouf 83‘ [2 – 1] Ken Ilso

Fiurto „Greuther“ 1 – 1 „Augsburg“

10‘ [0 – 1] Sascha Molders 69‘ [1 – 1] Lasse Sobiech 77‘ Mergim Mavraj („Greuther“) – raudona kortelė 86‘ Giovanni Sio („Augsburg“) – raudona kortelė