13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus.

Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį .

Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Tašką rungtynėse per teisėjo pridėtą laiką padėjo Thomasas Miuleris. Vokiečiui tai buvo 12-as tikslus smūgis šį sezoną „Bundesliga“ čempinate.

Miuncheno „Bayern“ laimėjo 12 rungtynių, 1-as sužaidė lygiosiomis ir turėdami 8 taškų persvarą užima pirmą vietą. Schalke su 20 taškų užima 7 vietą.