0

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi sunkių traumų šleifas. Antradienį per rungtynes dėl išnirusios alkūnės aikštę palikti turėjo „Barcelona“ gynėjas Carlesas Puyolis, o trečiadienį ranką susilaužė „Schalke“ saugas Julianas Draxleris.

Trečiadienį Čempionų lygos B grupės rungtynėse vokiečių „Schalke“ nesugebėjo išsaugoti pergalės savo rankose. Žaisdami mažuma prancūzų „Montpellier“ futbolininkai 90-ą minutę sugebėjo išlyginti rezultatą 2:2. Nepasisekė ir mėlynųjų saugui J. Draxleriui.

Talentingas 19 metų futbolininkas pirmame kėlinyje įvarčiu išvedė „Schalke“ į priekį, tačiau 53-ą minutę patyrė sunkią traumą, kai jį neleistinai stabdė varžovų gynėjas Garry Bocaly. Dėl skausmingo riešo lūžio futbolininkas buvo nugabentas į ligoninę.

Vos dieną prieš sunkią rankos traumą rungtynėse su „Benfica“ patyrė „Barcelona“ gynėjas C. Puyolis. Teigiama, kad jis ilgai negalės žengti į aikštę. Kiek laiko traumą gydysis J. Draxleris kol kas nepranešama.