0

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo dar du klubai tęsiantys savo žygį Europoje.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Londone, kur vietos "Chelsea" susitiko su Stambulo "Galatasaray". Užtikrintą pergalę rezultatu 2-0 šventė Jose Mourinho auklėtiniai.

Jau 4-ąją minutę "mėlynieji" įsiveržė į priekį, kuomet po tikslaus perdavimo varžovų vartininką nuginklavo patyręs puolėjas Samuelis Eto'o.

Paskutinis bei pergalę užtikrinęs įvartis buvo pelnytas dar pirmojo kėlinio pabaigoje. Galutinį tašką 42-ąją minutę padėjo gynėjas Gary Cahillas.

Per likusį laiką svečiai iš Turkijos nieko pavojingo ir nebe surezgė, o "Chelsea" bendru rezultatu 3-1 žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" komandai beliko išspręsti formalumus. "Karališkasis" klubas bendru rezultatu 9-2 užsitikrino kelialapį kitame etape.

Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Cristiano Ronaldo, tačiau dar 31-ąją minutę Gelzenkircheno "Schalke" vienuolikei pavyko išlyginti rezultatą.

Tačiau "Real" ekipa antrajame kėlinyje sudėjo paskutinius taškus šiame susitikime. Ir vėl į priekį Carlo Ancelotti vadovaujamą ekipą 74-ąją minutę išvedė C.Ronaldo, o vos minutės Alvaro Morata pelnė paskutinį įvartį "Santiago Bernabeu" tvirtovėje.

Priminsime, kad rytoj bus sužaistos paskutinės aštuntfinalio rungtynės, o ketvirtfinalio burtų ceremonija įvyks artėjantį penktadienį.