0
TV3

Šeštadienį Vokietijos „Bundeslygoje“ sužaistos šešerios aštuntojo turo rungtynės.

Trečioje turnyrinės lentelės vietoje, bent kuriam laikui, įsitvirtino Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:2 įveikė turnyrinės lentelės kaimynę, Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Svečiai pirmavo po labai gražaus olando Ibrahimo Afellay įvarčio, o persvarą 48 minutę, po puikaus Lewiso Holtby perdavimo, padvigubino Marco Hogeris.

„Borussia“ skirtumą sušvelnino 55 minutę, kuomet į baudos aikštelę pakeltą kamuolį kliudė „geltonųjų“ žvaigždė Robertas Lewandowskis, o vartininkas į šį judesį nespėjo sureaguoti.

Vis dėlto, likusio laiko šeimininkams nepakako ir teko pripažinti „Schalke 04“ futbolininkų pranašumą.

Dortmundo Borussia 1 - 2 Gelzenkircheno Schalke 04

14' [0 - 1] I. Afellay

48' [0 - 2] M. Höger

55' [1 - 2] R. Lewandowski

Skaudų antausį nuo Miuncheno „Bayern“ futbolininkų gavo šiemet į aukščiausiąjį šalies divizioną iškopusi Diuseldorfo „Fortuna“ ekipa.

„Fortuna“ savo aikštėje buvo sutriuškinta net penkių įvarčių skirtumu ir nesugebėjo pasipriešinti tituluotai Bavarijos milžinei.

Du įvarčius „Bayern“ gretose pelnė Thomasas Mulleris, po vieną pridėjo Mario Mandžukičius, Luisas Gustavo ir Rafinha. Verta paminėti ir prancūzą Francką Ribbery - saugas atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Diuseldorfo Fortuna 0 - 5 Miuncheno Bayern

28' [0 - 1] M. Mandzukič

36' [0 - 2] L. Gustavo

55' [0 - 3] T. Müller

86' [0 - 4] T. Müller

87' [0 - 5] Rafinha

Kiti „Bundeslygos“ aštuntojo turo rezultatai:

Lėverkusezeno Bayer 2 - 2 Mainz

43' [1 - 0] S. Kiessling

58' [1 - 1] A. Szalai

76' [1 - 2] M. Risse

87' [2 - 2] G. Castro

Frankfurto Eintracht 3 - 1 Hanoverio Hannover 96

5' [1 - 0] K. Matmour

18' [2 - 0] S. Jung

43' [2 - 1] M. Abdellaoue

83' [3 - 1] A. Meier

Wolfsburg 0 - 2 Freiburg

40' [0 - 1] D. Caligiuri (iš 11m. baudinio)

85' [0 - 2] J. Schuster

Brėmeno Werder 4 - 0 Monchengladbacho Borussia

37' [1 - 0] N. Petersen

45' [2 - 0] M. Arnautovič

75' [3 - 0] N. Füllkrug

86' [4 - 0] Z. Junuzovič