0

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien buvo pradėtas 32 turas. Jį pradėjo rungtynės tarp Monchengladbacho „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubų, kurie abu kovoja dėl vietos Europoje. Šiose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo „Schalke“ ekipa, kuri 1-0 palaužė „Monchengladbach“ klubą.

Abi ekipos stengėsi aktyviai pradėti mačą. Komandos puldamos atlikdavo labai daug perdavimų, bet to paskutinio tikslaus perdavimo vis pritrūkdavo.

„Gladbach“ gretose pirmą smūgį atliko Juanas Fernando Arango, tačiau jis skriejo virš vartų. Taip pat pavojingai smūgiavo Penielis Kokou Mlapa. „Schalke“ klubas į tai atsakė keliais kampiniais, nuo kurių buvo apsiginta. Vienos atakos metu pavojingai į baudos aikštelę įsiveržė Klaasas Janas Huntelaaras, tačiau „Monchengladbach“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas buvo pirmas prie kamuolio.

Pirmajame kėlinyje daugiau pavojingų epizodų beveik nebuvo. Galima išskirti tik Michelio Bastoso stiprų smūgį, tačiau „M‘Gladbach“ vartininkas dar kartą sužaidė patikimai. Taigi iki pertraukos įvarčių neįmušė nei viena ekipa.

Jau nuo antro kėlinio pradžios abu klubai sukūrė tikrai pavojingų atakų. „Monchengladbach“ gretose du pavojingus smūgius atliko saugas Granitas Xhaka. Pirmą kartą kamuolys praskriejo šalia vartų, o antrasis saugo bandymas pataikė į vartų skersinį.

„Schalke“ klube ir vėl galingu smūgiu išsiskyrė M.Bastosas, tačiau „Gladbach“ vartininkas dar kartą išgelbėjo savo vartus. M.A.Ter Stegenas po minutės atrėmė ir K.J.Huntelaaro smūgį.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą klubai ir vėl apsikeitė pavojingais išpuoliais. J.Arango tolimu smūgiu pataikė į vartų virpstą, o kitoje aikštės pusėje „Monchengladbach“ vartų sargas vėl išgelbėjo savo vartus.

Po dešimties minučių abu vartininkai ir vėl turėjo darbo. „Schalke“ vartininkas Timo Hildebrandas spėjo laiku palikti savo vartus ir nutraukė pavojingą Branimiro Hrgota reidą. Tuo metu M.A.Ter Stegenas atlaikė Juliano Draxlerio smūgį.

Mačui artėjant link pabaigos gerą progą turėjo „Gladbach“ puolėjas Luukas de Jongas, bet olandas nepataikė į vartus. 82 minutę įvartį pavyko įmušti „Schalke“ klubui, kurio gretose pasižymėjo Julianas Draxleris.

Iki finalinio teisėjo švilpuko aikštėje ir toliau vyko atkakli bei aktyvi kova. Visgi „Schalke“ klubui užteko to vienintelio įvarčio, kuris jiems ir atnešė pergalę. Po jos „Schalke“ su 52 taškais liko ketvirtoje vietoje, o „Monchengladbach“ su 44 taškais bent jau laikinai liko 7 vietoje.