Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus.

Nico Schlotterbeckas 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Sebastienas Halleris 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

N.Schlotterbecko 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Julianas Brandtas 43-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Marius Wolfas 56-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Raphaelis Guerreiro 87-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Oliveris Baumannas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

„Borussia“ po 22 sužaistų rungtynių turi surinkusi 46 taškus ir šiuo metu rikiuojasi pirmoje „Bundesliga“ čempionato turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Bayern“ žengia antras.