Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Hoffenheim“ futbolininkus.

Mijatas Gacinovičius 19-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marwinas Hitzas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Thomas Meunieris 37-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Marco Reusas 76 minutę sėkmingai uždarė puikų Erlingo Haalando atliktą perdavimą ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

Turnyro favoritas Miuncheno  „Bayern“ nesunkiai  išvykoje 4:1 susitvarkė su  „Arminia Bielefed“ ekipa. Thomasas Mulleris ir dukart Robertas Lewandowski pasižymėjo jau pirmajame kėlinyje. Po pertraukos T. Mulleris pridėjo dar vieną įvartį.

58 minutę šeimininkai dar sušvelnino rezultatą, bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti rungtynėse.