Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Jadonas Sancho 24-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 29-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Munas Dabburas 31-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Ihlas Bebou 51-ąją minutę tiksliu smūgiu galva persvėrė rezultatą jau „Hoffenheim“ ekipos naudai 2:1.

E.Haalandas 57-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra dar kartą užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

E.Haalandas 81-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 2:2.