hertha

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hertha“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hertha“.

„Borussia“ užtikrintai laimėjo Vokietijoje ir pakilo į penktą vietą

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“ futbolininkus. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Marco Reusas, kurio 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Jude‘as Bellinghamas 34-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Rune‘as Jarsteinas.
2021-03-13

„Bayern“ netikėtai pralaimėjo Vokietijoje

Penktadienio vakarą Vokietijoje Berlyno „Hertha“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos pradėjo 6-ąjį aukščiausios lygos turą. Berlyno komanda sensacingai, po 9 metų pertraukos, nugalėjo Vokietijoje dominuojančius „Bayern“ futbolininkus rezultatu 2:0 (2:0). To „Hertha“ ekipai nebuvo pavykę padaryti nuo pat 2009-ųjų, o „Bayern“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 11 nepralaimėtų rungtynių.
2018-09-29

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.