0
TV3

Vakar Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse buvo sužaistos vienerios rungtynės,kuriose susitiko Berlyno „Hertha“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkai. Susitikimą 2-1 laimėjo svečiai iš Gelzenkircheno.

Pimasis šių rungtynių įvartis buvo pelnytas 19-ą minutę, kuomet pasižymėjo svečiai, kai po Christiano Fuchso atlikto perdavimo varžovų vartininką nuginklavo puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras.

„Hertha“ futbolininkai nepalūžo po praleisto įvarčio ir laikui bėgant rezultatą sugebėjo išlyginti, kai įvartį pelnė Adrianas Ramosas. Pastarasis žaidėjas pasižymėjo po Raffaelio perdavimo.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui, 44-ą minutę, „Schalke“ komanda vėl išsiveržė į priekį. Šį kartą pelnytu įvarčiu džiaugėsi saugas Teemu Pukki. Jam rezultatyvų perdavimą atliko puolėjas Raulis. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinis mačo įvartis.

Hertha 1 - 2 Schalke

19' [0 - 1] Klaas Jan Huntelaar

25' [1 - 1] Adrian Ramos

44' [1 - 2] Teemu Pukki