Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos penkios 19-to turo rungtynės. Pergalėmis galėjo džiaugtis lygos lyderiai.

Namuose žaidę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai rungtynių gale iškovojo varginančią pergalę prieš lygos vidutiniokus „Ingolstadt“ rezultatu 2:0 (0:0). Visas rungtynes kontroliavę dortmundiečiai į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę. Rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas P.Aubameyang nuginklavo varžovų vartininką. 86-ą minutę tas pats P.Aubameyang atliko antrą tikslu smūgį, bei užtikrino pergalę. Gaboniečiui tai buvo jau 20-as tikslus smūgis šį sezoną nacionalinėse pirmenybėse.

Po pergalės Dortmundo klubas išliko antroje pozicijoje su 44-ais taškais, bei turi 10 taškų persvarą nuo trečioje vietoje esančių Berlyno „Hertha“ futbolininkų. „Ingolstadt“ po 19-os turų turi 23 taškus, bei tenkinasi 10-a vieta.