l. sane

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. sane“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. sane“.

Po neįtikėtinai šiurkščios pražangos – rimta Leroy’us Sane trauma

Vienas „Manchester City“ atakų lyderių Leroy’us Sane ilgam iškrito iš rikiuotės. 22-ejų vokietis, prieš kurį FA taurės varžybose neįtikėtinai grubiai prasižengė „Cardiff City“ žaidėjas, patyrė kulkšnies traumą ir be futbolo praleis nuo dviejų savaičių iki mėnesio. Šią informaciją patvirtino vyriausiasis „Manchester City“ treneris Pepas Guardiola. „Futbolininkai yra menininkai. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti – apsaugoti juos. Tai turi padaryti teisėjai.
2018-01-29

Antausį gavę „Manchester City“ nupūtė antros lygos klubą

„Manchester City“ futbolininkai penktajame FA taurės turnyro etape stojo į kovą su antroje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančia „Huddersfield Town“ ekipa. Netikėta, tačiau pirmąjį rungtynių įvartį jau 7-ąją minutę mušė antros lygos futbolininkai, kai po P. Billingo perdavimo pasižymėjo H. Bunnas. Kamuolys į vartus įskrido pralindęs vartininkui tarp kojų. „Man City“ sugebėjo pasižymėti tik 30-ąją minutę.
2017-03-01

„Bundesliga“ čempionate lyderiai iškovojo pergales

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos penkios 19-to turo rungtynės. Pergalėmis galėjo džiaugtis lygos lyderiai. Namuose žaidę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai rungtynių gale iškovojo varginančią pergalę prieš lygos vidutiniokus „Ingolstadt“ rezultatu 2:0 (0:0). Visas rungtynes kontroliavę dortmundiečiai į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę. Rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas P.Aubameyang nuginklavo varžovų vartininką.