ingolstadt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ingolstadt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ingolstadt“.

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

„Bayern“ – penktąkart iš eilės Vokietijos čempionas

Vokietijos „Bundeslygos“ nugalėtojų vardus, likus trims turams iki sezono pabaigos, užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Jie šeštadienį svečiuose 6:0 (3:0) sutriuškino „Wolfsburg“ ir tapo nebepavejami. „Bayern“ Volfsburge didesnio pasipriešinimo nesulaukė. Varžovai laikėsi iki 19-osios minutės, o tada įvarčiai prapliupo. Pirmasis įmušė Davidas Alaba (1:0). Kėlinį baigė Roberto Lewandowski dublis. Lenkas pasižymėjo 36-ąją (2:0) ir 45-ąją (3:0) minutėmis.
2017-04-29

„Bayern“ stringa ir toliau – neįveikė dešimtiese žaidusio lygos vidutinioko

Pastaruoju metu buksuojantis Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ stringa ir toliau – šeštadienį „Bundeslygos“ 29-ojo turo rungtynėse svečiuose neįveikė daugiau kaip pusvalandį dešimtiese žaidusio Lėverkuzeno „Bayer“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Bayer“ nuo 59-osios minutės žaidė mažumoje, kai antrąjį geltoną kortelę prieš save išvydo kroatas Tinas Jedvajus.
2017-04-16

Vokietijoje - nesustabdomas A.Schurrle ir lengva „Wolfsburg“ pergalė

„Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos keturios 24-to turo rungtynės. Andre Schurrles vedamas „Wolfsburg“ klubas 4:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Hannover“ ekipą. „HDI-arena“ stadione vykusiose rungtynėse susirinkę vietos sirgaliai vaizdu aikštėje, kaip įprasta šį sezoną, džiaugtis negalėjo. Paskutinėje pozicijoje su 17 taškų esantis „Hannover“ klubas nesugebėjo pasipriešinti šalies vicečempionams, „Wolfsburg“ futbolininkams. Šeimininkus į neviltį varė vokietis A.Schurrle.
2016-03-01

„Bundesliga“ čempionate lyderiai iškovojo pergales

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos penkios 19-to turo rungtynės. Pergalėmis galėjo džiaugtis lygos lyderiai. Namuose žaidę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai rungtynių gale iškovojo varginančią pergalę prieš lygos vidutiniokus „Ingolstadt“ rezultatu 2:0 (0:0). Visas rungtynes kontroliavę dortmundiečiai į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę. Rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas P.Aubameyang nuginklavo varžovų vartininką.
2016-01-30

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.