Penktadienio vakarą Vokietijoje Berlyno „Hertha“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos pradėjo 6-ąjį aukščiausios lygos turą. Berlyno komanda sensacingai, po 9 metų pertraukos, nugalėjo Vokietijoje dominuojančius „Bayern“ futbolininkus rezultatu 2:0 (2:0).

To „Hertha“ ekipai nebuvo pavykę padaryti nuo pat 2009-ųjų, o „Bayern“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 11 nepralaimėtų rungtynių.

Berlyno komanda į priekį išsiveržė dar pirmojo kėlinio 23-ą minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Vedadas Ibiševičius.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkų persvarą padidino Ondrejus Duda. Šis slovakas, beje, šiuo metu yra rezultatyviausias Vokietijos aukščiausios futbolo lygos žaidėjas.

Po šios dvikovos „Hertha“ turnyrinėje lentelėje taškais susilygino su „Bayern“. Komandos dalinasi pirmąją ir antrąją vietas.