Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“ futbolininkus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Marco Reusas, kurio 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Jude‘as Bellinghamas 34-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Rune‘as Jarsteinas.

Julianas Brandtas 54-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Mahmoudas Dahoudas 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tuo tarpu kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vladimiras Darida 80-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Hertha“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Youssoufa Moukoko per pridėtą rungtynių laiką nuginklavo vartininką ir įtvirtino Dortmundo ekipos pergalę 2:0.