Emocingame trileryje „Žalgiris“ ir „Dainava“ išsiskyrė taikiai

Vilniaus „Žalgiris“ šiandien pradėjo naująjį A lygos sezoną ir čempionų titulo gynybą. Pradžia – prieš lygos naujokus Alytaus „Dainavą“, bet pradžia buvo sunki – „Žalgiris“ ir „Dainava“, gavę po raudoną kortelę, išsiskyrė taikiu rezultatu 2:2.

15-ąją mačo minutę 11 m baudinį realizavęs Deivydas Matulevičius išvedė „Dainavą“ į priekį 1:0. Baudinį uždirbo puikų reidą atlikęs Shunas Maeta, kurį neleistinai pargriovė baudos aikštelėje.

30-ąją minutę Hugo Videmontas sulaukė puikaus Tomislavo Kišo perdavimo ir išlygino rezultatą.

Po pertraukos „Žalgiris“ liko žaisti dešimtiese – už pavojingą žaidimą antrą geltoną kortelę gavo Milenas Gamakovas.

Vos po kelių akimirkų „Dainava“ tuo pasinaudojo ir Linas Klimavičius išvedė alytiškius į priekį 2:1.

Tiesa, tuo reikalai nesibaigė - 85-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje Saulius Mikoliūnas dar kartą lygino rezultatą, o netrukus ir „Dainava“ liko žaisti dešimtiese. Antrą geltoną kortelę užsidirbo Cyrille’as Tchamba, spėjęs sužaisti tik kiek daugiau nei dvidešimt minučių.