Vokietijoje šeštadienio vakarą triuškinančią pergalę šventė Miuncheno „Bayern„ futbolininkai. Pastarieji savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-0 sutriuškino Berlyno „Hertha“ klubą.

Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė ir toliau įvarčius vieną po kito mušantis Mario Gomezas. Dar po vieną kartą varžovų vartininką nuginklavo Franckas Ribery ir Bastianas Schweinsteigeris.

Tuo metu „Wolfsburg„ ekipa iškovojo sunkią pergalę namuose prieš „Nurnberg“ vienuolikę. „Vilkai" šias varžybas laimėjo minimalia persvara rezultatu 2-1.

Rezultatyviomis lygiosiomis sužaidė Lėverkuzeno „Bayer„ futbolininkai, kurie susitiko su „Monchengladbach“ komanda. Mačas tarp šių ekipų baigėsi taikiai 2-2. Verta paminėti, kad mačą „Bayer" ekipa baigė dešimtyje, mat iš aikštės 68-ą minutę buvo pašalintas Gonzalo Castro.

Visi rezultatai:

„Bayern Munich„ 4 - 0 „Hertha“

5' [1 - 0] Mario Gomez

7' [2 - 0] Franck Ribery

13' [3 - 0] Bastian Schweinsteiger

69' [4 - 0] Mario Gomez (11 m.)

„Monchengladbach„ 2 - 2 „Bayer Leverkusen“

21' [0 - 1] Stefan Reinartz

65' [1 - 1] Marco Reus

72' [2 - 1] Patrick Herrmann

87' [2 - 2] Andre Schürrle

68' Gonzalo Castro ( „Bayer Leverkusen")

„Wolfsburg„ 2 - 1 „Nurnberg“

25' [1 - 0] Mario Mandzukic

70' [1 - 1] Christian Eigler

83' [2 - 1] Mario Mandzukic (11 m.)

„Mainz„ 0 - 1 „Augsburg“

88' [0 - 1] Jan-Ingwer Callsen-Brac (11 m.)

„Stuttgart„ 2 - 0 „Hoffenheim“

48' [1 - 0] Shinji Okazaki

77' [2 - 0] Pavel Pogrebnyak (11 m.)