nurnberg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nurnberg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nurnberg“.

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

Dėl liepsnų stabdytose rungtynėse – sunki „Hertha“ pergalė

Berlyno „Hertha“ sunkiai prasibrovė į antrąjį Vokietijos taurės „DFB Pokal“ etapą. Bundeslygos komanda pačioje rungtynių pabaigoje 2:0 (0:0) palaužė trečiojo pagal pajėgumą diviziono Rostoko „Hansa“. Mačas buvo 15 minučių sustabdytas dėl stadiono tribūnuose sirgalių sukurtų „laužų“. „Hertha“ pirmajame kėlinyje pranašumo neįrodė. Antroji mačo dalis taip pat buvo sunki. Berlyno futbolininkai geriausią šansą turėjo sužaidus valandą.
2017-08-15

„Borussia“ antrajame kėlinyje pamokė „Nurnberg“ futbolininkus

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios XXIII-ojo turo "Bundesliga" pirmenybių rungtynės. Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo "Nurnberg" futbolininkus. Įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. Pirmasis "geltonai juodus" į priekį išvedė Matsas Hummelsas, o 64-ąją minutė rezultatą padvigubino Robertas Lewandowskis.
2014-03-01

Vokietijoje – įspūdingų įvarčių šou pasibaigė lygiosiomis

Sekmadienį Vokietijoje buvo sužaisti likę du 27 turo „Bundesliga“ mačai. Viename jų pergalę iš savo rankų paleido „Wolfsburg“ klubas, kuris 2-2 sužaidė su „Nurnberg“ ekipa. „Vilkai“, palaikomi savo fanų, puikiai pradėjo rungtynes ir jau 2 minutę išsiveržė į priekį. Savo komandos įvarčių sąskaitą atidarė brazilas Diego, kuris atliko nepriekaištingą baudos smūgį. Įpusėjus kėliniui „Wolfsburg“ įmušė ir dar vieną įvartį. Šį kartą nuostabiu smūgiu pasižymėjo puolėjas iš Kroatijos Ivica Oličius.
2013-03-31

„Bundesliga“: „Eintracht“ išvykoje įveikė „Nurnberg“

Penktadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate sužaistos vienerios IV-ojo turo rungtynės. Bent jau iki šeštadienio vakaro, kol savąsias rungtynes sužais Miuncheno „Bayern“ ekipa, čempionato lyderiais tapo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:2 įveikė „Nurnberg“ vienuolikę. Iš keturių sužaistų rungtynių „Eintracht“ visas ir laimėjo bei stebinančiai puikiai pradėjo sezoną. Frankfurto klubas šiuo metu savo sąskaitoje turi 12 taškų.
2012-09-22

„Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ prarado du taškus

Vokietijos čempionas Dortmundo „Borussia“ prarado pirmuosius taškus nacionaliniame čempionate. „Bundesliga“ rungtynėse Dortmundo klubas lygiosiomis 1:1 išvykoje sužaidė su „Nurnberg“ ekipa. Pirmo kėlinio viduryje čempionai atsidūrė besivejančių vaidmenyje, tačiau prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą. Antrame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtiniai nesugebėjo įveikti niurnbergiečių ir prarado pirmuosius du taškus.
2012-09-01

Vokietijos Bundeslygoje „Bayern“ pasinaudojo „Borussia“ kluptelėjimu

Vos prieš valandą aistruoliai išsiskirstė iš Vokietijos Bundeslygos stadionų. Vienintelis Arjeno Robbeno įvartis atnešė pergalę Miuncheno „Bayern“ ekipai, kuri iki trapių 3 taškų sumažino atsilikimą nuo vakar lygiosiomis sužaidusių „Borussia“ futbolininkų. Visas rungtynes, kaip ir tikėtąsi, aktyviau žaidę bavarai įvartį sugebėjo pelnyti tik 69-ąją minutę, kai individualų meistriškumą pademonstravo A.Robbenas.
2012-03-31

„Bayer“ namuose patyrė triuškinančią nesėkmę

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse tęsėsi 17-o turo kovos. Vienas lygos autsaiderių „Nurnberg“ klubas sugebėjo pateikti staigmeną, išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškinęs šalies vicečempionę Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą. Tuo metu kitas lygos autsaideris „Freiburg“ klubas pasipriešinti Vokietijos čempionei Dortmundo „Borussia“ ekipai nesugebėjo.