Berlyno „Hertha“ sunkiai prasibrovė į antrąjį Vokietijos taurės „DFB Pokal“ etapą. Bundeslygos komanda pačioje rungtynių pabaigoje 2:0 (0:0) palaužė trečiojo pagal pajėgumą diviziono Rostoko „Hansa“. Mačas buvo 15 minučių sustabdytas dėl stadiono tribūnuose sirgalių sukurtų „laužų“.

„Hertha“ pirmajame kėlinyje pranašumo neįrodė.

Antroji mačo dalis taip pat buvo sunki. Berlyno futbolininkai geriausią šansą turėjo sužaidus valandą. Mathew Leckie pataikė į virpstą, o vėliau sekusį Salomono Kalou smūgį atrėmė vartininkas.

Sužaidus apie 75 minutes, tribūnose šaudė petardos. Keliose vietose užsiliepsnojo kėdės, teisėjas nusprendė rungtynes sustabdyti. Pertrauka truko apie 15 minučių.

Po priverstinio poilsio „Hertha“ galiausiai įrodė savo pranašumą. M. Leckie atliko du rezultatyvius perdavimus, o įvarčius pelnė Mitchellas Weiseris ir Vedadas Ibiševičius. Tai įvyko atitinkamai 85-ąją ir 90-ąją minutėmis.

Kitose pirmadienio rungtynėse dubliu suspindo Yevhenas Konoplyanka. Ukrainietis įvarčius mušė 78-ąją ir 91-ąją minutėmis, o jo atstovaujama Gelzenkircheno „Schalke 04“ svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo ketvirtojoje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančią Berlyno „Dynamo“.

Dviejų antrosios Vokietijos Bundeslygos klubų akistatoje „Nurnberg“ išvykoje 2:1 (2:0) įveikė „MSV Duisburg“.

Svečiams įvarčius pelnė Hanno Behrensas (21 minutė) ir Georgas Margreitteras (41 min.), šeimininkams – Kevinas Wolze (94 min.).

Netikėtumą pateikė trečiosios pagal pajėgumą lygos „Paderborn“. Jis namie 2:1 (1:0) pranoko antrosios Bundeslygos Hamburgo „St. Pauli“.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Massihas Wassey (41 minutė) ir Christopheris Antwi-Adjejis (79 min.), pralaimėjusiųjų – Sami Allagui (91 min.).