„Borussia“ antrajame kėlinyje pamokė „Nurnberg“ futbolininkus

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios XXIII-ojo turo "Bundesliga" pirmenybių rungtynės.

Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo "Nurnberg" futbolininkus.

Įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. Pirmasis "geltonai juodus" į priekį išvedė Matsas Hummelsas, o 64-ąją minutė rezultatą padvigubino Robertas Lewandowskis.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Henrikhas Mkhitaryanas, kuris mačo pabaigoje pasižymėjo po tikslaus Jonaso Hofmanno perdavimo.

Kitose rungtynėse pergales taip pat šventė Brėmeno "Werder" ir "Mainz". Lygiosiomis sužaidė "Ausgburg" - "Hannover" bei "Braunschweig" - "Gladbach" ekipos.

Vakare bus žaidžiamos laukiamiausios turo rungtynės. Miunchene "Bayern" susitiks su Gelzenkircheno "Schalke".