12
Mario Gotze (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį, atrankoje į Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 8 varžybos D, F ir I grupėse.

12

D grupėje susitiko lyderiai Vokietija su Lenkija. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Lenkijoje laimėjo vietos futbolininkai rezultatu 2:0. Visgi Vokietijoje vokiečiai įrodė, kodėl jie yra pasaulio čempionai. 12-ąją minutę po gražaus Jono Hektoro prasiveržimo į baudos aikštelę pasižymėjo Tomas Miuleris. Po septynių minučių pasižymėjo kitas „Bayern“ žaidėjas, Mario Gotze. 37-ąją minutę pasižymėjo dar vienas „Bayern“ žaidėjas, tik šįkart kamuolį į vartus siuntė lenkas Robertas Lewandowskis.

Antrajame kėlinyje įvarčio teko laukti ilgai, tačiau 82-ąją minutę vėl pasižymėjo Mario Gotze.

Kiek netikėtai susiklostė ir kitos grupės varžybos tarp Gruzijos ir Škotijos. Gruzijoje, Tbilsi vykusiose varžybose laimėjo šeimininkai rezultatu 1:0. Vienintelį varžybų įvartį 38-ąją minutę pelnė Valeris Kazaishvilis. Škotijos futbolininkai per visas varžybas neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

F grupėje ir toliau savo žaidimo neranda Graikija. 2004 metų Europos čempionai jau nebeturi šansų patekt į kitąmet vyksianti Europos čempionatą. Graikai savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo Suomiams rezultatu 1:0 ir toliau lieka be pergalių.