tomas miuleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas miuleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas miuleris“.

EURO 2016 atranka: Vokietijos ir Portugalijos sunkios pergalės, bei Lenkijoje įvarčių fiesta

Pirmadienio vakarą, atrankoje į 2016 metų Europos čempionatą kovas tęsė D, F ir I grupės komandos. Škotijos futbolininkai namuose priėmė pasaulio čempionus vokiečius. Škotai į pergalę kabinosi kaip tik galėjo, tačiau to jiems nepakako ir turėjo pripažinti Vokietijos pranašumą rezultatu 3:2. 18-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Tomas Miuleris, po puikaus prasiveržimo link baudos aikštelės.Po dešimties minučių rezultatas tapo lygus.
2015-09-07

EURO 2016 atrankoje: Vokiečių revanšas, Graikijos duobė ir pirmoji serbų pergalė

Penktadienį, atrankoje į Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 8 varžybos D, F ir I grupėse. D grupėje susitiko lyderiai Vokietija su Lenkija. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Lenkijoje laimėjo vietos futbolininkai rezultatu 2:0. Visgi Vokietijoje vokiečiai įrodė, kodėl jie yra pasaulio čempionai. 12-ąją minutę po gražaus Jono Hektoro prasiveržimo į baudos aikštelę pasižymėjo Tomas Miuleris. Po septynių minučių pasižymėjo kitas „Bayern“ žaidėjas, Mario Gotze.