r. lewandowski

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. lewandowski“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. lewandowski“.

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

Kaimynų startą apkartino afrikiečiai

Lenkijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimu. Lietuvos kaimynai antradienį Maskvoje 1:2 (0:1) nusileido Senegalo komandai. Lenkams visų rungtynių metu žaidimas nesiklijavo. Nepastebimos buvo ryškiausios komandos žvaigždės – Robertas Lewandowski ir Arkadiuszas Milikas. Tuo metu greiti Senegalo futbolininkai aikštėje šėlo. Ypač kontratakomis. Siautulys paženklintas įvarčiu kėlinio pabaigoje. 37-ąją minutę po Sadio Mane perdavimo iš toli smūgiavo Idrissa Gueye.
2018-06-19

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

„Bayern“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Werder“

Pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį namie 4:2 (1:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ buvo priverstas vytis, kai 25-ąją minutę pasižymėjo Jerome’as Gondorfas. Į tai Miuncheno futbolininkai atsakė Thomo Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiais, įmuštais 41-ąją bei 63-ąją minutėmis. 74-ąją rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule.
2018-01-21

Lenkai į pasaulio čempionatą prasibrovė su Roberto Lewandowski rekordu

Lenkijos rinktinė tapo dar viena komanda, pravėrusia 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato Rusijoje duris. Lenkai tai padarė su ryškiausios savo žvaigždės – Roberto Lewandowski – įvarčių rekordu. Lenkijos futbolininkai sekmadienį Varšuvoje 4:2 (2:0) nugalėjo Juodkalnijos sportininkus. 83-ąją minutę rezultatas buvo 2:2, bet po poros minučių prabilo R. Lewandowski, o 87-ąją krito įvartis į savuosius vartus. R. Lewandowski šiame atrankos turnyre pasižymėjo 16 kartų. Tai – visų laikų rekordas.
2017-10-09

Roberto Lewandowski „hetrikas“ priartino lenkus prie pasaulio čempionato

Robertas Lewandowski įmušė tris įvarčius, o Lenkijos futbolo rinktinė ketvirtadienį svečiuose 6:1 (3:1) sutriuškino Armėnijos komandą. Pergalė lenkus priartino prie pasaulio čempionato. R. Lewandowski kamuolį į vartus siuntė 15, 25 ir 64 minutėmis. Po įvartį pridėjo Kamilis Grosicki (2 min.), Jakubas Blaszczykowski (58 min.), Rafalas Wolski (89 min.). K. Grosicki ir Lukaszas Piszczekas atliko po du rezultatyvius perdavimus.
2017-10-05

Vokietijoje – Roberto Lewandowski dublis ir nelengva „Bayern“ pergalė

Robertas Lewandowski įmušė dublį, o Miuncheno „Bayern“ šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ rungtynės nebuvo lengvos. Atrakinti varžovų vartų nepavyko iki 72-osios minutės. Tada ledus pralaužė R. Lewandowski. Lenkas dar vieną įvartį pridėjo po trijų minučių – 75-ąją. Miuncheno futbolininkai iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-08-26

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.
2015-12-12

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau šluoja visus iš kelio

Vokietijos Bundes lygoje ir toliau nesustabdomai žygiuoja Miuncheno „Bayern“ klubas. Šįkart Vokietijos čempionai 4:0 sutriuškino „Vfb Stuttgart“ ekipą. Pepo Guardiolos auklėtiniai antradienį Čempionų lygoje 5:1 sutriuškino Londono „Arsenal“ klubą, o nacionalinėse pirmenybėse tempo net nepristabdė. 11-ąją minutę Arjenas Robbenas išvedė Miuncheno klubą į priekį po puikios kontraatakos.
2015-11-07

EURO 2016 atrankoje: Vokiečių revanšas, Graikijos duobė ir pirmoji serbų pergalė

Penktadienį, atrankoje į Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 8 varžybos D, F ir I grupėse. D grupėje susitiko lyderiai Vokietija su Lenkija. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Lenkijoje laimėjo vietos futbolininkai rezultatu 2:0. Visgi Vokietijoje vokiečiai įrodė, kodėl jie yra pasaulio čempionai. 12-ąją minutę po gražaus Jono Hektoro prasiveržimo į baudos aikštelę pasižymėjo Tomas Miuleris. Po septynių minučių pasižymėjo kitas „Bayern“ žaidėjas, Mario Gotze.